Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Брат одного із засновників угруповання "Кальміус" розкаявся у терористичній діяльності (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
6 серпня 2015

Поблизу населеного пункту Малинівка Донецької області Служба безпеки України затримала інформатора терористів «ДНР». Зловмисник займався збором та передачею бойовикам інформації про чисельність українських військ, місця дислокації, переміщення особового складу та військової техніки.

Зібрану інформацію він передавав своєму братураднику самопроголошеного ватажка терористів «ДНР» Захарченка, одному із засновників терористичного угруповання «Кальміус».

Зловмисник повністю визнав протиправність своїх дій, розкаявся і звернувся до брата та інших терористів із закликом припинити злочинну діяльність і повернутися до мирного життя.

За матеріалами СБУ відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи) Кримінального кодексу України.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України