Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ перекрила канал незаконного вивозу бурштину через Одеську митницю
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
10 липня 2015

Канал незаконного вивозу бурштину до Китаю, що контролювався працівниками Одеської митниці, перекрила Служба безпеки України спільно з прикордонниками.

Одним з організаторів оборудки був співробітник управління аналізу ризиків та протидії митним порушенням Одеської митниці. Використовуючи службове становище, зловмисник організував незаконне вивезення великої кількості бурштину з території України через пункт пропуску «Аеропорт «Одеса».

Бурштин вивозився партіями по 100-200 кілограмів декілька разів на тиждень, переважно громадянами Китаю. «Митник» забезпечував їм безперешкодне проходження митного та прикордонного контролю за винагороду у розмірі 130 доларів за кілограм.

У ході спецоперації співробітники СБ України затримали громадянина Китаю, який за сприяння митника-спільника намагався незаконно вивезти з України 80 кілограмів бурштину.

Слідчі дії тривають.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України