Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ попередила теракт у Попасній
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 липня 2015

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовими та міліцією затримали мешканця міста Попасна, який за завданням бойовиків планував здійснити терористичний акт у рідному місті.

За словами затриманого, бойовики з незаконного збройного формування т.зв. "ЛНР" викрали його поблизу лінії зіткнення. Погрожуючи розправитися з родиною, змусили погодитися на здійснення теракту.

Бойовики забезпечили 30-річного чоловіка протитанковою міною у бойовому стані та інструкціями з її закладення на одній з центральних частин міста. Здійснити теракт планувалося під час перебування на вулиці великого скупчення мирних мешканців.

Опинившись у місті, чоловік змінив плани і вирішив закласти міну на хлібозаводі, де працював. Правоохоронці затримали терориста поблизу цього підприємства, вилучили та дезактивували міну.

Проводяться невідкладні оперативні дії з виявлення спільників терористів, причетних до організації терористичного акту, що планувався.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України