Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Терористи обстріляли гуманітарний конвой місії "Червоного хреста" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
25 червня 2015

Сьогодні зранку терористи з незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР" обстріляли з підствольних гранатометів та стрілецької зброї гуманітарний конвой місії "Червоного хреста" в районі блокпоста поблизу села Березове Волноваського району Донецької області.

Чотирнадцять вантажівок та легковий автомобіль місії поверталися з Донецька після доставки гуманітарної допомоги мирному населенню тимчасово окупованих терористами територій. Жертв серед представників "Червоного хреста" не має, транспортні засоби не ушкоджені.

Представники "Червоного хреста" засвідчили, що обстріли конвою велися з боку терористів т.зв. "ДНР". Наразі всі учасники гуманітарної місії перебувають у безпеці.

Співробітники Служби безпеки України проводять оперативне документування факту обстрілу терористами конвою "Червоного хреста".

 

Прес-центр СБ України

Відео: http://youtu.be/KoyOSip5uxw


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України