Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У районі проведення АТО затримано двох адміністраторів антиукраїнських соцмереж
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 травня 2015

У Краматорську і Слов’янську Донецької області Служба безпеки України викрила двох громадян, які організували та адміністрували 26 груп антиукраїнської спрямованості в соціальній мережі «ВКонтакте» і намагалися втягнути молодь у протиправну інформаторську діяльність.

Місцеві мешканці 21-го та 23-х років під різними псевдонімами створили Інтернет-спільноти, через які провокативно поширювали відео та фотоматеріали про розташування підрозділів Збройних сил України у Слов’янському районі. Крім того, вони оприлюднювали реквізити банківських карток та електронних гаманців для збору коштів для терористичних угруповань.

Адміністратори сепаратистських мереж затримані. Під час обшуків у їхніх помешканнях вилучено комп’ютерну техніку з антиукраїнськими матеріалами та інші докази їхньої протиправної діяльності.

У рамках кримінального провадження за ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації) тривають слідчі дії, встановлюються зв’язки затриманих із бойовиками незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР».

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України