Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ заблокувала мільйонні рахунки одного з самопроголошених міністрів т.зв. "ЛНР"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 квiтня 2015

Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною службою фінансового моніторингу заблокували мільйонні рахунки самопроголошеного "міністра будівництва та житлово-комунального господарства" терористів з "ЛНР".

У рамках відкритого кримінального провадження правоохоронці виявили його рахунки в одному з українських банків. Поплічник бойовиків зберігав у банківській установі 550 тисяч доларів США та 1 мільйон 240 тисяч гривень. Наразі всі видаткові операції за цими рахунками призупинено.

Встановлено, що кошти передбачалися для фінансування незаконних збройних формувань т.зв. "ЛНР". Бойовики планували вчинити низку диверсійних акцій проти військовослужбовців ЗС України та мирного населення всупереч Мінським домовленостям.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України