Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Харкові затримано громадянку РФ, причетну до вибухів у місті
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
7 квiтня 2015

 

У Харкові Служба безпеки України затримала ймовірного організатора вибухів у місті, в т.ч. підриву стели на проспекті Правди.

Громадянка Російської Федерації, співробітниця т.зв. міністерства державної безпеки "ДНР" на прізвисько «Тереза» координувала злочинну діяльність диверсійних груп у Харківському регіоні.

Встановлено, що на початку 2014 року вона була активною учасницею харківського «антимайдану» та проросійських протестних акцій. Згодом приєдналася до терористів у Донецьку, де була зарахована до «міністерства», яке під керівництвом російських спецслужб формує диверсійні групи для вчинення терактів в українських містах.

За завданням свого керівника на прізвисько «Док» громадянка РФ прибула у лютому ц.р. до Харкова для збору розвідувальної інформації та координації діяльності диверсійно-підривних груп.

За місцем її тимчасового проживання виявлено саморобний вибуховий пристрій, військове спорядження, антиукраїнську символіку.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України