Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала правоохоронця-зрадника, який готувався провести диверсантів до Маріуполя
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 березня 2015

 

У рамках заходів з очищення правоохоронних органів контррозвідка СБУ викрила протиправну діяльність члена злочинної  групи, який готував диверсії у Маріуполі.

Встановлено, що 41-річний мешканець Бердянська, котрий проходив службу в одному з підрозділів міліції, був завербований представником т.зв. «ДНР» на прізвисько «Майор».

Міліціонер-«перевертень» збирав та передавав терористам відомості про підрозділи ЗСУ, види озброєння.

Крім того, він отримав завдання розробити маршрути для диверсантів незаконного воєнізованого формування, зустріти їх та провести до Маріуполя.

Затриманий зловмисник повідомив слідчим СБУ, що диверсанти мали дістатися  Бердянська човном з моря. За вказівкою представника т.зв. «ДНР»  він повинен був зустріти спільників, супроводжувати до місця запланованого ними злочину. Під час обшуку його помешкання правоохоронці вилучили стрілецьку та автоматичну зброю з великою кількістю набоїв.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 258-3, 263 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України