Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала трьох інформаторів та бойовика терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 березня 2015

Контррозвідка СБУ затримала в районі проведення АТО чотирьох громадян, причетних до терористичної діяльності т.зв. «ЛНР» і «ДНР».

У Станично-Луганському районі затримано інформатора бойовиків, місцевого мешканця, 1978 р.н. Він був завербований у Луганську представниками одного з підрозділів військової розвідки РФ і погодився на співпрацю. За їхньою вказівкою зловмисник вивідував дані про блокпости ЗСУ, кількість бійців та їхнє озброєння. Під час чергового «спостереження» його затримали контррозвідники.

Інший інформатор виходив на зв'язок з терористами із Маріуполя, повідомляючи бойовикам про будівництво ліній оборони міста.

Слідчими СБУ відкрито й розслідується також кримінальне провадження стосовно мешканця Красногорівки Мар’їнського району Донецької області, який передавав бойовикам відомості про ситуацію у місті.

У Слов’янську затримано бойовика т.зв. «ДНР», 1995 р.н. У квітні-травні минулого року він охороняв один з блокпостів, з автоматом у руках патрулював містом. Після втечі поплічників залишився у Слов’янську, підтримуючи зв'язок зі своїми ватажками.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України