Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ запобігла продажу військового гелікоптера, який міг потрапити до терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
16 березня 2015

Співробітники СБУ блокували протиправну діяльність посадових осіб однієї з українських авіаційних компаній, які намагалися продати гелікоптер Мі-8 МТ, що належить державі.

Встановлено, що у 2007 році ця компанія орендувала у структур Державної служби з надзвичайних ситуацій гвинтокрил МІ-8 МТ вартістю 1,1 мільйона доларів США. Потім повітряне судно підприємці передали у суборенду уряду однієї з африканських країн.

За отриманими спецслужбою даними, посадові особи компанії планували неправомірний продаж авіаційної техніки іноземним комерційним структурам. За інформацією СБ України, серед потенційних покупців гелікоптера фігурували й російські підприємці, які збиралися придбати повітряне судно для передачі терористам на тимчасово окупованих територіях нашої держави.

Наразі СБУ блокувала незаконний продаж МІ-8 МТ та ініціювала його повернення в Україну. Після проведення "косметичного" ремонту гелікоптер буде використано для потреб АТО.

За матеріалами СБУ відкрито кримінальне провадження за ст. 191 Кримінального Кодексу України.

Триває слідство.

Прес-центр СБ України

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України