Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала оператора телеканалу терористів "Новороссия ТВ"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 березня 2015

Співробітники Служби безпеки України затримали оператора телеканалу «Новороссия ТВ», який займається пропагандою тероризму та веде антиукраїнську політику.

Встановлено, що мешканець Хмельницької області восени 2014 року виїхав до міста Донецьк та працевлаштувався там на посаду оператора телеканалу  «Новороссия ТВ».

Зловмисник спільно із журналістами телеканалу займався зйомкою замовних  відеоматеріалів для програми «Лента новостей «Новороссия ТВ», неодноразово знімав репортажі за участю ватажків терористичних груп, які діють у Донецькій та Луганській областях.

Підготовлені за його участі сюжети не лише пропагували тероризм, а й виправдовували злочини бойовиків терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», закликали до порушення територіальної цілісності України, сприяли свідомому розпалюванню конфлікту та ворожнечі на Сході країни, знищенню цивільного населення.

Зловмисник був затриманий 13 березня ц.р. у Хмельницькій області, куди він приїхав у «відпустку».

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального Кодексу України (участь у терористичній організації та сприяння діяльності терористичної організації).

 

Прес-центр СБ України

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України