Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ встановила призначеного терористами "начальника Донецької залізниці"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 березня 2015

Служба безпеки України затримала на Харківщині незаконно призначеного терористами т.зв. «ДНР» начальника ДП «Донецька залізниця».

У травні минулого року представники незаконних воєнізованих формувань, озброєні автоматами, увірвалися в офіс Донецької залізниці та «поставили» свого керівника.

Встановлено, що правопорушник на той час уже активно співпрацював з бандформуваннями, знав про підготовку до захоплення адмінбудівлі управління залізниці та завчасно погодився на своє призначення.

Самозванець за вказівками представників т.зв. «ДНР» здійснював масштабне розкрадання майна державного підприємства. Зокрема, зловмисник керував розрізанням на металобрухт рухомого складу залізниці, що завдало мільйонних збитків галузі. Отримані у злочинний спосіб прибутки скеровувалися на фінансування терористичних організацій.

У рамках розпочатого ГСУ СБУ кримінального провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України