Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала інформаторів терористів, які збиралися передати бойовикам дані про родини патріотично налаштованих громадян
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
28 лютого 2015

У місті Щастя Луганської області співробітники СБУ затримали чотирьох інформаторів т.зв. "ЛНР", які збирали та планували передати бойовикам дані щодо місць дислокації, кількості особового складу та озброєння підрозділів ЗСУ.

Групою зловмисників керував "резидент" терористичної організації т.зв. "служби зовнішньої розвідки ЛНР". Встановлено, що він також готувався передати ватажкам терористів списки патріотично налаштованих громадян, родини яких проживають на тимчасово окупованих територіях. Бойовики планували використати членів сімей українських патріотів як заручників для шантажу та проведення цинічних акцій із залякування місцевого населення. 

Разом з "резидентом" співробітники спецслужби затримали трьох його інформаторів, один з яких також корегував вогонь терористів по мирним населеним пунктам Новоайдарського району Луганщини.

Тривають слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України