Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ ліквідувала міжнародний канал контрабанди героїну
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
27 лютого 2015

 

 

 

 

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України ліквідували канал контрабанди героїну в Україну. У координації з партнерськими спецслужбами СБУ успішно провела один з етапів міжнародної операції, спрямованої на протидію транснаціональним наркоугрупованням.

Спецслужба затримала у Києві організатора контрабанди наркотиків громадянина Нігерії та його українського спільника під час отримання міжнародного відправлення з Індії. З пакунку з дитячими речами співробітники СБУ вилучили 300 г героїну, який був схований у підкладці рюкзака-кенгуру для немовлят. "Роздрібна" вартість наркотику складає близько 750 тисяч гривень.

Слідчими СБ України відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.305 Кримінального кодексу України. Обидва затримані утримуються під вартою.

Триває слідство.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України