Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Луганській області СБУ затримала коригувальника вогню бойовиків
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
27 лютого 2015

На Луганщині Служба безпеки України викрила зловмисника, який наводив вогонь артилерії терористів по населених пунктах Станично-Луганського району Луганської області.

Співробітники контррозвідки СБУ затримали «перевертня в погонах» - капітана ДСНС України, який активно сприяв терористичній діяльності т.зв. «ЛНР», був інформатором та корегувальником артилерійського вогню незаконних воєнізованих формувань.

Встановлено, що зрадник, 1984 р.н., був завербований ватажками терористів та за їхнім завданням збирав інформацію для одного з «розвідувальних підрозділів» артилерії бандформувань, яка підпорядковується безпосередньо представникам спецслужб РФ.

Згідно із службовими обов’язками він, не викликаючи підозр, пересувався районом, мав доступ до об’єктів у Станично-Луганському районі Луганської області, у т.ч. до місць дислокації підрозділів ЗС України та НГУ. За координатами, які інформатор передавав бойовикам, бандформування щодня здійснювали обстріли мирних міст та селищ, про що звітували своїм російським кураторам.

Затриманий зізнався, що в обмін на сприяння діяльності терористичної організації ЛНР  від імені представників російських спецслужб йому було обіцяно керівну посаду в одній із самопроголошених квазіструктур т.зв. «ЛНР».

У рамках кримінальне провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу  України тривають оперативно-слідчі дії.  

 

                                                                            Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України