Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Лубківський закликає громадян не допомагати російським ЗМІ поширювати антиукраїнську пропаганду
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 лютого 2015

Радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський закликає українських громадян не співпрацювати з російськими ЗМІ, які займаються антиукраїнською пропагандою.

Він наголошує, що вчорашнє затримання в Києві журналістів російських каналів НТВ і ОРТ виявило ще одну проблему, з якою Служба безпеки стикається вже не вперше.

Разом із російськими журналістами Андрієм Григор'євим (1975 р.н., громадянин РФ, уродженець м. Санкт-Петербург (РФ)) та Оленою Макаровою (1989 р.н., громадянка РФ, уродженка м. Саратова (РФ)), які уже залишили (примусово) територію України, було затримано громадянина України.

Цей колишній оператор двох відомих українських каналів робив те, що добре вміє - здійснював зйомку, керуючись командами і установками російських роботодавців.

«Вже потім він буде розповідати, що не знав, на кого працює... Хоча зізнався, що за гроші», - наголосив радник голови СБУ.

Лубківський від імені Служби безпеки України попереджає про кримінальну відповідальність усіх, хто допомагає агресору, зокрема у здійсненні підривної інформаційної діяльності проти України.

Прес-центр  СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України