Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала в Маріуполі агента т.зв. "ДНР", який вербував до диверсійної групи місцевий криміналітет
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 лютого 2015

Контррозвідка Служби безпеки України затримала в Маріуполі поплічника терористів т.зв. «ДНР», який мав завдання створити диверсійно-підривну мережу з числа місцевого криміналітету для вчинення терактів з метою дестабілізації ситуації в місті та залякування мирних громадян.

Місцевий мешканець, 1973 р.н., раніше судимий за умисне вбивство та розбій, був завербований одним з ватажків незаконного воєнізованого формування терористів. За злочинним задумом терористів він мав встановити контакти з представниками кримінальних кіл, та, обіцяючи їм від імені керівників «ДНР» гроші та повний контроль над містом «після перемоги», схилити їх до активної участі у терористичній діяльності.

Зі слів затриманого, бойовики передали йому інформацію про тих осіб, які відбували покарання за особливо тяжкі злочини - цих бажано було залучити до диверсійної групи в першу чергу.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України