Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Бойовика т.зв. "ДНР" засуджено до дев'яти років ув'язнення
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
20 лютого 2015

У Запоріжжі до дев’яти років ув’язнення засуджено бойовика т.зв. "ДНР". Бердянський міськрайонний суд Запорізької області визнав його винним в участі у терористичній організації, незаконному зберіганні боєприпасів та наркотичних засобів.

Співробітники СБУ затримали бойовика разом зі спільниками у серпні, коли він прибув до Запорізької області виконувати злочинне завдання терористів - вчинення підривних акцій для дестабілізації ситуації в регіоні.

Встановлено, що терорист, 1982 р.н., на прізвисько «Кабан» був ватажком підрозділу бойовиків «Щит» у складі терористичної організації т.зв. «ДНР». За вказівкою ватажків він разом з іншими учасниками незаконних збройних формувань захоплював адміністративні будівлі Донецька та здійснював збройні напади на українських військових.

Під час затримання у терориста вилучено гранату РГД-5, флеш-карту, на якій виявлені файли з фотографіями тортур полонених українських військових, та наркотичні засоби.

Згідно з рішенням суду бойовика визнано винним у вчинені злочинів, передбачених ст. 258-3, ст. 263 та ст. 309 Кримінального кодексу України, і засуджено до дев’яти років позбавлення волі.

Жоден з терористів, на руках якого є кров мирних жителів та українських військових, не уникне справедливого покарання.

 

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України