Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала групу коригувальників вогню терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 лютого 2015

Служба безпеки України затримала небезпечну групу коригувальників вогню, яка діяла за прямими вказівками ватажків т.зв. "МГБ" терористичної організації "ДНР".

Група з п’яти поплічників бойовиків "працювала" особливо підступно, адже її кістяк складали місцеві мешканці, які офіційно займалися постачанням продуктів харчування і товарів першої необхідності до однієї з торгівельних мереж на контрольованій українськими військовими території. Під час перевезення вантажу частина групи фіксувала дані щодо дислокації та пересування підрозділів українських військових. Водії мали спільників у низці населених пунктів Донеччини.

Зібрану інформацію коригувальники відразу передавали терористам з "МГБ ДНР". Встановлено, що бойовики після отримання цих даних різко активізували обстріли позицій українських військових та мирних населених пунктів. Особливо цинічно, що від дій корегувальників страждали українські громадяни, яким вони за "основною професією" доставляли товари першої необхідності.

Затриманим повідомлено про підозру у вчинені злочинів, у рамках відкритих кримінальних проваджень за ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи або терористичної організації) та ч.1 ст.256 (сприяння учасникам злочинної організації) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України