Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Бойовики "ДНР" та "ЛНР" здаються українським правоохоронцям та свідчать про злочини терористів (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
12 лютого 2015

Розчаровані у злочинному режимі «ДНР» та «ЛНР» бойовики здаються правоохоронним органам України і дають викривальні свідчення злочинної діяльності терористів та російських «кураторів».

До Служби безпеки України добровільно з’явився мешканець м. Харків, 1972 р.н. – бойовик терористичної організації т.зв. «ДНР» на прізвисько «Німець».

Він розповів, що входив до злочинної групи, яка підпорядковувалась безпосередньо терористу Гіркіну. Улітку  минулого року брав участь у незаконному захопленні адміністративних будівель у м. Слов’янськ, патрулював містом зі зброєю в руках. З жовтня 2014 року бойовик був одним з представників від т.зв. «ДНР» у Спільному центрі по контролю за припиненням вогню.

За його словами, розчарувавшись у діяльності т.зв. «ДНР» втік та довгий час переховувався від спільників на Харківщині.

За свідченнями колишнього бойовика, згаданий Спільний центр використовується російською стороною для збору розвідданих про дислокацію сил АТО та поширення неправдивої інформації про хід антитерористичної операції. Зокрема, він розповів, що для зриву перемир’я терористи зумисне обстрілювали підконтрольні їм населені пункти, аби звинуватити у цьому українських військових.

Також «Німець» повідомив про факти незаконного перебування на українській території російських військ та російських інструкторів, які проводять вишкіл терористів «ДНР».

 

         Відео: http://youtu.be/G9shzugoO10

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України