Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Харкові СБУ затримала диверсанта, причетного до вибухів у кафе "Стіна"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
12 лютого 2015

 

 

У рамках посилення антитерористичних заходів у всіх регіонах України Служба безпеки продовжує розшук та затримання злочинців, які намагаються дестабілізувати ситуацію у мирних регіонах України.

СБУ встановлює кожного диверсанта, терориста, провокатора, котрі  обов’язково будуть затримані та невідворотно притягнуті до відповідальності за вчинені ними злочини проти країни та її громадян.

Так, сьогодні вночі у результаті багатоходової операції Служба безпеки України затримала ще одного члена диверсійної групи терористичної організації т.зв. "харківські партизани".

Встановлено, що 34-річний мешканець Харкова брав участь у підготовці та вчиненні вибухів у кафе "Стіна", спробі підриву мосту біля клубу "Британія" у Журавлівському гідропарку, а також закладенні вибухового пристрою поблизу заводу імені Малишева. Відео: http://youtu.be/sU9Wa7eknrA

Зловмисник зберігав і постачав зброю, вибухівку для вчинення терактів і диверсій, збирав інформацію про об'єкти інфраструктури, а також переховував інших членів терористичної групи.

Службою безпеки України продовжуються слідчі й оперативно-розшукові заходи із встановлення та затримання решти диверсантів  терористичної організації т.зв. "харківські партизани".

 

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України