Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Запоріжжі СБУ попередила диверсію на залізниці (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 лютого 2015

 

 

У рамках заходів з охорони стратегічно важливих об’єктів співробітники СБУ затримали двох диверсантів, які планували підірвати залізничну колію на ділянці «станція ім. А.Алімова» - «Запоріжжя-2».

Встановлено, що двоє зловмисників прибули до Запоріжжя на початку лютого ц.р. Вони підшукали собі тимчасове помешкання та розпочали підготовку до вчинення диверсії. Ціллю диверсантів була колія Придніпровської залізниці, розташована вздовж житлового сектору.

У ході спецоперації СБУ запобігла диверсії та затримала зловмисників, коли ті встановили на колії гальмівний пристрій та вклали в нього гранату.

Під час обшуку орендованої зловмисниками квартири оперативники вилучили гранати із запалами, три тротилові шашки (вагою 400 грамів кожна), план-схему міста, карти з позначками автомобільних та залізничних доріг Запоріжжя.

Слідчими розпочато кримінальне провадження за ст.ст.15,113 (закінчений замах на диверсію) Кримінального кодексу України.

Двома днями раніше СБУ попередила вибух на Одеській залізниці. Служба безпеки України продовжує здійснювати упереджувальні антитерористичні та антидиверсійні заходи.

Відео: http://youtu.be/HEiHonSYymM

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України