Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ затримала коригувальників вогню, за сприяння яких терористи завдавали атаки по м. Щастя
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
7 лютого 2015

У Луганській області співробітники СБУ затримали двох інформаторів незаконних збройних формувань, за сприяння яких бойовики обстрілювали позиції українських військових у м. Щастя.

Оперативники встановили, що двоє мешканців населених пунктів поблизу лінії протистояння брали участь у діяльності терористичної організації т. зв. «ЛНР». Зловмисники підтримували телефонний зв'язок з ватажками «розвідки» артилерійського підрозділу російсько-терористичних угруповань, повідомляли їм про переміщення української військової техніки та особового складу, коригували артилерійський вогонь по місцях дислокації ЗС України та мирним населеним пунктам.

Протягом січня ц.р. інформатори здійснили близько 20 коригувань. Наслідком злочину стало руйнування домівок їхніх земляків та навіть сусідів. За їхньою допомогою терористи завдали численні артилерійські удари по Щастинській ТЕС, котра забезпечує світлом майже всю територію Луганської області, у т.ч. окуповану частину.

4 лютого ц.р. коригувальників вогню затримала контррозвідка СБУ. У рамках кримінального провадження їм оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за участь у діяльності терористичної організації. Стосовно них обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває слідство.

Оперативники продовжують заходи для встановлення за затримання осіб, які сприяють діяльності терористичних формувань, у т.ч. у здійсненні обстрілів, що спричиняють загибель мирного населення.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України