Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ продовжує затримувати інформаторів та бойовиків терористичних організацій, які чинять злочини проти мирного населення
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
5 лютого 2015

Служба безпеки затримала чотирьох громадян України, причетних до діяльності терористичної організації «ДНР».

Поблизу м. Волноваха співробітники СБУ затримали місцевого мешканця, 1966 р.н., – інформатора незаконного збройного формування «Оплот» т.зв. «ДНР» на прізвисько «Мойдодир».

Встановлено, що зловмисник збирав інформацію про місця дислокації, переміщення українських вояків, військової техніки, розташування блокпостів в районах населених пунктів Ольгінка, Новотроїцьке, Лісове, Велика Анадоль, Миколаївка, Володимирівка. Зібрані відомості «Мойдодир» передавав телефоном особисто ватажку однієї з бригад бандформування «Тіхону».

Оперативні групи контррозвідки СБУ поблизу м. Красноармійськ затримали двох інформаторів та коригувальників вогню терористів, 1974 та 1985 р.н., які за власною ініціативою збирали дані про підрозділи ЗСУ в районі населених пунктів Очеретине та Тоненьке.

В Одеській області співробітники військової контррозвідки затримали громадянина України, 1985 р.н., – активного учасника терористичної діяльності на прізвисько «Філософ».

Бойовик у квітні минулого року вступив до незаконного військового формування терористичної організації «ДНР», зі зброєю в руках чергував на блокпосту поблизу м. Костянтинівка, брав участь у нападах на державні установи та вбивствах мирних громадян.

Аби уникнути покарання за вчинені злочини «Філософ» втік та переховувався на Одещині.

Стосовно затриманих тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України