Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Запоріжжі СБУ затримала бойовика "ЛНР", який готував теракти у регіоні (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
30 сiчня 2015

 

Служба безпеки України затримала бойовика на прізвисько «Беркут», який готував теракти у Запоріжжі.

Встановлено, що мешканець Запорізької області, 1983 р. н., з квітня ц.р. воював на боці терористів т. зв. «ЛНР» у складі незаконного збройного формування «Призрак». «Беркут» разом з іншими бойовиками вчиняв терористичні акти, захоплював адміністративні будівлі, викрадав людей, а також брав участь у збройних нападах на сили АТО в районі «Савур-гори».

Ватажки терористів т. зв. «ЛНР», які готують диверсійні озброєні групи для засилання у мирні міста, поставили «Беркуту» завдання вчинити терористичні акти у Запоріжжі для залякування населення та дестабілізації ситуації у мирних містах.

Бойовик повернувся додому й розпочав підготовку до вчинення терактів на об’єктах інфраструктури регіону. Зловмисник підшукав спільників, які мали спостерігати за об’єктами інфраструктури та збирати дані про надійність їхньої охорони. Зловмисник обговорював зі своїми кураторами з «ЛНР» способи отримання від них зброї та вибухівки для скоєння терактів.

28 січня ц.р. у ході спецоперації СБУ затримала бойовика у центрі Запоріжжя. У помешканні затриманого правоохоронці вилучили дві бойові гранати Ф-1, перероблену під бойову травматичну зброю, велику кількість набоїв до автомата Калашникова, холодну зброю та символіку терористичних організацій. Також вилучено докази його протиправної діяльності - комп'ютерну техніку із електронними файлами зі схемами об’єктів та планом злочинних дій.

За рішенням суду зловмисника взято під варту, йому оголошено підозру за ст.258-3 Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

 

Відео: http://youtu.be/CvHTffPFJxI


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України