Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала диверсантів, які виношували злочинні плани мордувати мирних людей, вдаючи із себе українських вояків (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
28 сiчня 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У рамках посилення антитерористичних заходів у Харківському регіоні контррозвідка СБУ викрила та знешкодила диверсійну групу, яка спільно з терористами т.зв. «ДНР» готувала на замовлення російських спецслужб  збройну провокацію з метою дискредитувати сили АТО на підконтрольних українській владі територіях.

СБУ затримала трьох мешканців Харкова, які мали завдання вчинити тяжкі злочини проти мирного населення на Донеччині, перевдягнувшись у форму українських військових. У такий спосіб куратори та ватажки «ДНР» намагалися відволікти увагу світової спільноти від злочинів російських терористичних підрозділів та дестабілізувати ситуацію у мирних містах.

Учасники диверсійної групи отримали вказівку прибути до м. Курахове Мар’їнського району Донецької області, де їхні поплічники приготували для них  зброю та військовий одяг з розпізнавальними знаками українських вояків. Після цього зловмисники готувалися пограбувати місцевого підприємця, вчинити жорстоку розправу над ним та його родиною  - це повинно було стати темою чергових замовних сюжетів на російському телебаченні.

СБУ упередила реалізацію злочинного наміру і затримала диверсантів. У зловмисників вилучено два карабіни, гранати РГД-5, велику кількість набоїв.

У рамках кримінального провадження затриманим оголошено про підозру у вчиненні злочинів, тривають слідчі дії.

 

Відео: http://youtu.be/jx5RV8UagGQ.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України