Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала коригувальника вогню "ДНР", який наводив артилерію на спальні райони
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
28 сiчня 2015

 

 

 

 

Контррозвідка Служби безпеки України затримала у м. Димитров Красноармійського району Донеччини ще одного інформатора терористичної організації «ДНР».

Встановлено, що місцевий мешканець м. Авдіївка Донецької області, 1984 р.н., ініціативно запропонував терористам добувати відомості щодо місць дислокації українських військових. Отримуючи завдання від ватажків бандформувань «ДНР», зловмисник під виглядом мирного мешканця прямував у вказаний район, спостерігав та випитував необхідну інформацію.

Зловмисник був добре обізнаний у картографії – на супутникові знімки місцевості з мережі Інтернет він наносив точні координати розташування українських військ, напрямки та маршрути їхнього пересування, кількість та характер озброєння. На збільшених масштабах червоними стрілками інформатор позначав детальний план густонаселених районів міст та селищ – цілі обстрілів бойовиків. Усю цю «картографію» він передавав зв’язковому терористів та вирушав на нове «завдання».

Під час огляду особистих речей затриманого співробітники СБУ виявили роздруковану географічну карту з уже нанесеними позначками та координатами одного з населених пунктів.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України