Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


За останні години СБУ затримала ще 5 членів інформаторських мереж терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
21 сiчня 2015

 

 

У рамках широкомасштабних контртерористичних заходів Служба безпеки України у взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжує активні дії з нейтралізації диверсійних груп, інформаторів терористів.

За добу СБУ затримала 12 посібників терористів. Лише за останні години поблизу міст Волноваха, Артемівськ, Лисичанськ оперативні групи контррозвідки СБУ провели успішні спецоперації із затримання та знешкодження 5 членів підпільних інформаторських мереж. Зловмисники збирали та передавали терористам «ДНР» розвіддані для проведення артилерійських обстрілів по позиціях АТО та населених пунктах поблизу них.

Один із затриманихколишній десантник, власноручно малював топографічні карти з позначками об’єктів для артилерійських вогневих ударів по силах АТО. Затриманий зізнався, що він був на зв’язку з терористкою «Багірою» та збирав для неї відомості про місця розташування, чисельність, маршрути переміщення українських військ.

Інший зловмисник – «телефонний інформатор», по кілька разів на день передавав розвіддані засобами зв’язку до терористичного штабу «ДНР».

Ще троє посібників терористів «ЛНР» були затримані у різних населених пунктах, звідки вони передавати координати та коригували обстріли селищ Золоте та Кримське Луганської області.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України