Пошук

Розширений пошук
































Головна »  »  » 


У Харкові створено оперативний штаб, до якого увійшли представники СБУ, МВС та прокуратури
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 сiчня 2015

У Харкові створено оперативний штаб, до якого увійшли представники Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України та прокуратури.

Про це заявили голова Служби безпеки Валентин Наливайченко та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у спільному повідомленні щодо розслідування обставин вибуху біля Московського районного суду міста Харкова.

У місті Харкові оголошено спецоперацію з розшуку та затримання правопорушників. Здійснюються екстрені антитерористичні заходи.

Станом на 21.45 в результаті вибуху постраждало 14 громадян, з них 4 у важкому стані перебувають у лікарнях.

Разом з органами місцевого самоврядування надається невідкладна медична допомога постраждалим.

"Цей зухвалий злочин ми кваліфікуємо як терористичний акт. Всі сили і засоби нами спрямовано і сконцентровано на його розслідування. Про хід розслідування оперативно і постійно інформуватимемо громадськість", - заявив Наливайченко.

Управлінням СБУ в Харківській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

СБУ та МВС просять усіх зберігати спокій і витримку.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України