Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ ліквідувала чергову багатомільйонну схему фінансування терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
18 сiчня 2015

Служба безпеки України викрила та зруйнувала чергову схему фінансування терористичної організації "ДНР", створену за участю її самопроголошених "високопосадовців".

Кошти для бойовиків надходили від незаконної реалізації контрафактної тютюнової продукції у контрольованих  терористами районах Донецької та Луганської областей. Розгалужену мережу для постачання і продажу цигарок власники тіньового бізнесу створили спільно з очільником т.зв. "міністерства доходів і зборів ДНР" Тимофєєвим на прізвисько "Ташкент" та  двома його поплічниками. Одержані від злочинної діяльності прибутки цілеспрямовано надходили до активів незаконного утворення - т.зв. "банку ДНР".

Встановлено, що тільки у грудні 2014 від реалізації контрафактного тютюну до "общака ДНР" надійшло близько 3 мільйонів гривень готівкою. Жодну копійку терористи не витратили на потреби населення, більшість якого перебуває на межі виживання. Натомість, вони використовували гроші для фінансування бандитських формувань, оплати найманців, організації диверсійної діяльності та залякування мирних громадян.

Слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження за фактом фінансування тероризму. Тривають оперативно-слідчі дії. 

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України