Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ зірвала плани диверсантів "ДНР" викрасти БМП (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
17 сiчня 2015

Служба безпеки України зірвала злочинні плани керованих російськими спецслужбами терористів т.зв. «ДНР» вчинити диверсію на одному з українських блокпостів в Донецькій області та захопити військову техніку підрозділів АТО.

Контррозвідники СБУ встановили, що незаконне воєнізоване формування планує збройний напад на український блокпост і захоплення трьох нових БМП, щойно переданих на озброєння Національної гвардії України. Масштабна диверсія  мала на меті дискредитувати військовиків АТО, створити резонансний привід для антиукраїнської пропаганди.

Бандити розраховували залучити до вчинення цього злочину свого інформатора, який знався на місцевості та не викликав підозри. Мешканець м. Курахове, 1964 р.н. був завербований бойовиками й повідомляв їм на «гарячу лінію» дані про дислокацію сил АТО.

Карти з відповідними позначками він возив до Донецька й віддавав при особистих зустрічах з терористами. Від них він отримав нове завдання - на автомобілі перевезти диверсійну групу з чотирьох натренованих російськими спецпризначенцями бойовиків з контрольованої терористами території до українського блокпосту у с.Курахівка.

Співробітники СБУ викрили й затримали поплічника терористів, попередивши вчинення злочину. Спільно із армійськими підрозділами вжито заходів з посилення блокпостів і недопущення викрадення української техніки.

Стосовно затриманого тривають слідчі дії.

 

Відео: http://youtu.be/DufZ_cy6Bwc.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України