Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донеччині СБУ затримала інформатора бойовиків
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
17 сiчня 2015

Співробітники СБУ затримали громадянина України - посібника терористів, через дії якого загинули українські військовослужбовці.

СБУ встановила, що у серпні минулого року мешканець с. Кам’янка Тельманівського району Донецької області, 1964 р.н., за власною ініціативою встановив контакти з одним із диверсійних батальйонів т.зв. "ДНР" та запропонував їм свої "послуги".

Ватажки терористів доручили йому збір відомостей про пересування та дислокацію підрозділів Збройних Сил України, що беруть участь в АТО на території Тельманівського району. Зокрема, інформатор особисто передав бойовикам координати розташування підрозділів ЗС України поблизу с. Новоселівка. Внаслідок артилерійських обстрілів терористами цих позицій протягом листопада-грудня загинуло 6 військовослужбовців, 15 було поранено.

Під час затримання у інформатора вилучено саморобні топографічні карти з позначками розташування блокпостів, особового складу та важкої техніки ЗС України, спеціальна література з військової топографії та прапор т.зв. «ДНР».

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України