Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала бойовика, на руках якого кров мирних громадян (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
16 сiчня 2015

 

 

У місті Курахово на Донеччині СБУ затримала бойовика диверсійної групи т.зв "ДНР". Серед численних злочинів терориста на прізвисько "Цербер" - вбивство двох мирних громадян.

Встановлено, що за вказівкою ватажків терористична група, до складу якої входив "Цербер",  у грудні діяла в районі населених пунктів Мар’їнка-Курахово. Бойовики здійснювали у цій місцевості розвідку розташування на блок-постах підрозділів ЗС України.

"Розвідники" активно мародерствували,  тероризували та залякували місцевих жителів, погрожуючи фізичною розправою.  Від слів вони перейшли до справи, вбили двох мирних громадян - чоловіка та жінку і заволоділи їхнім автотранспортом. Втікаючи з місця злочину, терористи поранили військовослужбовця ДПС України.

У результаті контррозвідувальних заходів співробітники СБУ оперативно встановили одне з місць переховування терористів. У ході спецоперації було затримано "Цербера" та ще одного бойовика-диверсанта на прізвисько "Коба". Обидва раніше разом проходили спеціальну підготовку на базі одного з незаконних збройних формувань терористичної організації "Оплот".

Під час затримання у терористів вилучено пістолет, дві гранати та карта Донецької області з позначками результатів їх розвідувальної діяльності. Вилучення у бойовиків цієї карти, дозволило запобігти жертвам серед мирного населення та український військовослужбовців.

Слідчими СБУ розпочато кримінальне впровадження, обидва бойовики утримуються під вартою. Оперативно-слідчі дії тривають.

 

Відео: http://youtu.be/UrUA9OjsvaA.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України