Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині контррозвідка СБУ знешкодила розвідгрупу терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 сiчня 2015

 

 

 

Військова контррозвідка СБУ спільно з армійським підрозділом  при виконанні бойового завдання на контрольованій терористами території знешкодила озброєну диверсійну групу т.зв. „Міністерства оборони” терористичної організації „ЛНР”.

Встановлено, що диверсійна група, виконуючи завдання ватажка «розвідки» терористів – підполковника спецслужб РФ з позивним „Змій”, на БТР прямувала до позицій сил АТО. Бойовики мали зібрати розвіддані про розташування українських військ спеціального призначення та негайно передати їх своєму ватажку. Передова група терористів була захоплена українською контррозвідкою. Троє бойовиків на прізвиська «Десант», «Партизан» і «Глобус» надали відомості про місцезнаходження решти групи.

У бойовиків  вилучено автомати Калашникова, гранати Ф-1, РГД-5 та велику кількість набоїв. На наступному етапі спецоперації ворожий БТР було знищено.

Слідчим відділом УСБУ в Луганській області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України  

 

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України