Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала бойовика - особистого охоронця ватажків бандформувань
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
9 сiчня 2015

Контррозвідка СБУ затримала 22-річного громадянина України, який брав участь у терористичній діяльності т.зв. «ДНР».

СБУ встановила, що бойовик до жовтня ц.р. проживав у Москві (РФ). Повернувшись в Україну, він за власним бажанням втупив до одного з незаконного збройного формування «Оплот». Зловмисник пройшов вишкіл з бойової та спеціальної підготовки у незаконних військових таборах, розгорнутих на контрольованій терористами території Донеччини.

У складі озброєної групи осіб зловмисник вчиняв напади на підрозділи сил АТО. Як поліцай, з автоматом у руках, об'їжджав блокпости терористів, перевіряючи їхню готовність. Бойовик був особистим охоронцем у ватажків бандформувань.

Контррозвідники затримали бойовика при спробі втекти з території, тимчасово контрольованої терористами. У затриманого виявлено докази його причетності до терористичної діяльності – фото та відеоматеріали, а також список контактів з представниками «ДНР», їхні позивні.

Розпочато кримінальне провадження за ст.258-3 Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України