Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Дніпропетровщині СБУ затримала диверсантів, які за підтримки місцевих комуністів готували вибухи у людних місцях
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 грудня 2014

 

 

На Дніпропетровщині СБУ спільно з міліцією затримала членів небезпечної злочинної групи, яка готувала терористичні акти та диверсії з використанням вибухівки проти мирного населення регіону.

         Встановлено, що члени групи підтримували тісні контакти з очільниками місцевих осередків комуністичної партії, які втекли на територію, контрольовану бойовиками, й обійняли керівні посади у самопроголошених так званих «органах влади».

Залишена у Дніпропетровській області для підпільної роботи глибоко законспірована диверсійна група за завданням своїх кураторів-комуністів готувала низку резонансних злочинів для дестабілізації ситуації в регіоні.

Зловмисники планували підриви та підпали банківських установ, захоплення зброї на військових об’єктах, вчинення вибухів у людних місцях.

У результаті спецоперації правоохоронці затримали трьох членів диверсійної групи у м. Новомосковськ Дніпропетровської області.

Під час обшуків у помешканнях затриманих вилучено 400 грамів тротилу, 24 саморобні вибухові пристрої, гранати, електродетонатори. Крім того правоохоронцями було виявлено щойно отриману зловмисниками від спільників з Донецької області посилку з 4 тис.200 стікерами із зображенням прапору так званої «Новороссии».

Слідчими УСБУ в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ст.ст.14, ст. 263, 258-3 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України