Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Служба безпеки України підготувала план, який має завершити процес звільнення українських заручників із полону бойовиків на тимчасово окупованій території окремих районів Луганщини та Донеччини
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 грудня 2014

Станом на 23 грудня зусиллями української влади та волонтерів вже звільнено 1351-го громадянина України. Але ще сотні наших співвітчизників потерпають у застінках бойовиків.

У СБУ дійшли висновку про доцільність нестандартних заходів, аби добитися головного – звільнення цих людей ще до Різдва. У Службі безпеки України визнали за доцільне до реалізації плану залучити робочу групу у складі першого заступника голови СБУ, керівника Антитерористичного центру при СБУ Василя Грицака, голови Міжвідомчого центру з обміну полоненими Юрія Тандіта та інкорпорувати до цієї роботи Віктора Медведчука.

У спецслужбі переконані, що таке рішення в ситуації, що склалася, пришвидшить темпи звільнення людей.

Визволення та повернення громадян України додому стане ключовим критерієм, за яким і можна буде оцінити ефективність розробленого плану.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України