Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ викрила підприємців-спільників терористів, які намагалися реалізувати зброю, вивезену від бойовиків (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 грудня 2014

 

 

 

 

На Чернігівщині Служба безпеки України викрила злочинну групу, яка у змові з бойовиками, котрі діють на Сході України,  намагалася налагодити продаж зброї, вивезеної на мирну територію із зони бойових дій у Донецькій області. Канал незаконного переміщення засобів ураження перекрито у результаті успішної спецоперації СБУ.     

Зловмисники організували підпільну торгівлю вогнепальною зброєю на території Чернігівської і Київської областей під прикриттям власних торгівельних закладів з продажу військової амуніції (бронежилети, каски, розгрузки). Злочинці встановили тісні контакти з незаконними військовими формуваннями, які діють на Сході України, і підшукували покупців зброї та боєприпасів. Крім власної наживи та фінансування тероризму, ініціатори злочинної схеми мали на меті дискредитувати переважну більшість підприємців у цій сфері, які надають доброчинне сприяння волонтерським організаціям у забезпеченні спорядженням українських військовиків.

У результаті оперативної роботи задокументовано спробу незаконно реалізувати 4 автомати „АК-47” (калібру 7.62 мм), пістолети „ТТ” і ПМ та майже 500 набоїв, які були вилучені правоохоронцями.

19 грудня ц.р. співробітники СБУ із залученням бійців спецпідрозділу „Альфа” затримали учасників групи – двох мешканців Чернігівської області та жителя м. Києва  „на гарячому ” під час спроби реалізувати чергову партію зброї.

Під час обшуків у помешканнях та у магазині військової амуніції, що належить затриманим особам, було виявлено та вилучено АГС  (автоматичний гранатомет станковий), 66 гранат  „Ф-1”, 3 автомати „АК-47” та магазини до них, майже 1500 набоїв різного калібру, а також 60 тисяч доларів США готівкою.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

Відео: http://youtu.be/D2RF3C1S-5Y

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України