Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала бойовика "Шураві", який постачав зброю терористам та готував диверсії
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 грудня 2014

 

 

 

 

 

Оперативною групою СБУ на Донеччині затримано громадянина України, мешканця м.Новогродівка, який у складі терористичної організації «ДНР» вчиняв диверсії на території Донбасу.

Затриманий з позивним «Шураві» є ватажком одного з підрозділів збройного бандформування «Оплот». Його бойовики постачали зброю та вибухівку терористам, які ведуть вогонь по силам АТО в районі донецького аеропорту. Він також відповідав за підготовку намайманців, навчав їх веденню підривної діяльності та у подальшому формував з них диверсійні групи для вчинення злочинів.

«Шураві», у складі сформованих диверсійних груп «ДНР», здійснював бойові рейди у населені пункти Донеччини для вчинення диверсій проти українських військових. У результаті таких злочинних дій українські військові понесли втрати.

Встановлено, що зловмисник отримав від «керівництва ДНР» вказівку щодо вчинення у грудні ц.р. терористичних актів у Херсоні, Миколаєві, Харкові та Полтаві. Зловмисник вже розробляв плани виконання завдання та готувався до виїздів на місце.

Бойовик був затриманий спецгрупою контррозвідки СБУ.

У нього вилучено гранатомет «Муха», автомат Калашникова з двома спорядженими магазинами, 7 пачок з набоями, чотири гранати, камуфльовану форму з терористичною символікою.

Здійснюються першочергові процесуальні дії з документування протиправної діяльності.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України