Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Служба безпеки України затримала іноземного найманця -бойовика "Оплоту"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 грудня 2014

Поблизу м. Волноваха Донецької області оперативна група контррозвідки СБУ затримала іноземного найманця, 1972 р.н. – члена диверсійно-розвідувальної групи незаконного збройного формування «Оплот» на прізвисько «Лєзгін».

Встановлено, що у жовтні ц.р. «Лєзгін» прибув до Донецька з Ростову Російської Федерації, перетнувши незаконно державний кордон України, добровільно вступив до бандформування бойовика «Шамана».

Після спеціальної підготовки «Лєзгіна» відібрали до диверсійно-розвідувальної групи, яка складалася з семи бойовиків різних національностей на чолі з громадянином РФ на прізвисько «Електрик».

Інтернаціональне злочинне формування брало активну участь в збройних нападах на секрети українських військових, розвідували місця розташування підрозділів Збройних Сил України, надавали їхні координати артилерійським розрахункам терористів для коригування обстрілів по позиціях українських сил.

Контррозвідка СБУ затримала бойовика під час спроби облаштувати засідку для нападу на український патруль. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України