Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Вінниччині затримано артилериста "ЛНР"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
11 грудня 2014

На Вінниччині співробітники СБУ затримали бойовика т.зв. «ЛНР» на прізвисько «Семён», який у складі терористичного формування брав участь у бойових діях проти підрозділів сил АТО.

Встановлено, мешканець Луганської області за власною ініціативою вступив до незаконного збройного формування «Адмірал». У затриманого вилучено «Удостоверение ополченца», де зазначено, що він виконував обов’язки артилериста. Крім того, у мобільному телефоні бойовика знайдено фотокартки, на яких він розвантажує снаряди та разом з терористами здійснює обстріли з важкої артилерії, встановленої у житлових кварталах Луганщини. За наявною інформацією, вогонь вівся по українським позиціям.

Правоохоронці з’ясували, що бойовик був раніше засуджений за розбій у складі злочинної групи.

Зі слів бойовика, ватажки начебто відпустили його у відпустку.

Наразі йому оголошено про підозру за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України та за рішенням суду взято під варту.

Тривають слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

   

 

 

Фотографії, виявлені у бойовика, на яких він розвантажує снаряди та разом з терористами здійснює обстріли з важкої артилерії, встановленої у житлових кварталах Луганщини


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України