Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала інформаторів, які передавали терористам дані про переміщення українських військових у районі донецького аеропорту
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
9 грудня 2014

Контррозвідка Служби безпеки України затримала двох громадян України,  які збирали та передавали терористам дані про дислокацію та переміщення українських військових  поблизу  зруйнованого аеропорту міста Донецьк та населеного пункту Піски.

Встановлено, що колишній депутат міськради міста Українськ Донецької області за власною ініціативою збирав та передавав представникам незаконних військових формувань терористичної організації «ДНР» розвідувальну інформацію щодо переміщення підрозділів сил АТО у цьому районі. 

Ще один затриманий інформатор, з позивним «Яга», також збирав відомості про переміщення українських військових у цьому секторі, для чого створив та координував діяльність відповідної групи посібників терористів «ДНР».

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України