Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Дніпропетровщині СБУ затримала агента російських спецслужб, який намагався вербувати "партизан" для російського "кіно" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
3 грудня 2014

 

 

Служба безпеки України зірвала спробу російських спецслужб створити у Дніпропетровській області підпільну агентурну мережу. Завданням іноземної агентури було втягнути в антиукраїнську діяльність мешканців регіону, організувати за підтримки терористів «ДНР» антидержавні акції для замовленої російськими ЗМІ «телекартинки». 

2 грудня ц.р. співробітники СБУ затримали у м. Дніпродзержинськ громадянина України, який займався антиукраїнською пропагандою серед жителів міста, схиляв їх створювати так зване «партизанське підпілля» та переходити на бік терористів.  

Встановлено, що 33-річний місцевий мешканець був завербований через соціальну мережу "Однокласники" представниками спецслужб РФ.

Від своїх російських кураторів він отримав завдання проводити провокаційну роботу серед населення і почав відробляти обіцяний гонорар. Агент терористів вигадував різноманітні сценарії втягування місцевих мешканців до публічних провокацій, незаконних захоплень адмінбудівель, антиукраїнських акцій для створення пропагандистських сюжетів у російських ЗМІ. Зухвалість проросійського агітатора дійшла до того, що він намагався залучити до злочинної діяльності українських військовослужбовців, які повернулися із зони АТО.

Під час обшуку помешкання затриманого співробітники СБУ вилучили докази його протиправної діяльності - комп'ютерну техніку із відповідним програмним забезпеченням, різноманітні засоби зв'язку, прапор "Новоросії" та бойову гранату Ф-1.

У рамках кримінального провадження за ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

 

Відео: http://youtu.be/MsxLNoI1skA

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України