Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Контррозвідка СБУ затримала двох мародерів, які видавали себе за українських військовиків
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 листопада 2014

У зоні проведення АТО контррозвідка СБУ викрила та затримала двох громадян України, які під виглядом правоохоронців та бійців добровольчих батальйонів вчиняли злочини проти мирного населення, намагаючись дискредитувати українські збройні формування.

У м. Курахове Донецької області затримано двох місцевих мешканців, 1978 та 1979 р.н., які, представляючись співробітниками СБУ, військової комендатури або бійцями одного з українських добровольчих батальйонів, вимагали у місцевих мешканців гроші, забирали силою майно та автівки.

Така поведінка не лише дозволяється ватажками терористів, які таким чином заощаджують на зарплатні своїм підлеглим, а й схвалюється та стимулюється ними з метою очорнити українських військовиків в очах людей.

Стосовно обох затриманих бойовиків розпочато кримінальне провадження за ст.ст.189 та 289 Кримінального кодексу України (вимагання, незаконне заволодіння автотранспортними засобами). За рішенням суду зловмисники утримуються під вартою.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України