Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Контррозвідка СБУ затримала інформатора "ДНР", який передавав координати українських військових (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 листопада 2014

 

У Дніпропетровській області Служба безпеки України провела операцію із затримання місцевого жителя, який впродовж жовтня-листопада ц.р. передавав за власною ініціативою на т.зв. «гарячу лінію ДНР» розвідувальні дані про переміщення та дислокацію на території Дніпропетровщини підрозділів Збройних Сил України.

Зловмисник планував передати представникам терористичної організації «ДНР» здобуту ним інформацію про одного з підрозділів ЗС України, який бере участь в антитерористичній операції, усвідомлюючи, що за цими координатами будуть наноситись «смертельні» удари по українським військовим.

Під час затримання правоохоронці вилучили у нього гранати «РГД» та «Ф-1», набої калібру 7,62 та 5,45 мм, перероблену під бойову травматичну зброю, а також матеріали, які він планував передати бойовикам.

Стосовно громадянина України розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

Відео: http://youtu.be/pF62kTecrAo

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України