Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ пропонуватиме ВР встановити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору та заборонити компартію
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
21 листопада 2014

 

 

СБУ пропонуватиме новому парламенту встановити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору та заборонити комуністичну партію, яка його організувала.

Про це сказав голова СБУ Валентин Наливайченко, виступаючи з лекцією перед курсантами Національної академії СБУ.

"Ми будемо це пропонувати, я переконаний, що кримінальна відповідальність необхідна", - підкреслив голова СБУ.

На переконання Наливайченко, сьогодні потрібно встановити відповідальність за заперечення Голодомору 1932-1933 р.р. як геноциду, як наприклад, в Ізраїлі існує відповідальність за заперечення Холокосту. За його словами, не менш важливим є питання заборони на законодавчому рівні політичної сили, яка організовувала злочини проти українців, в тому числі й Голодомор 32-33 років.

"В парламент прийшли молоді люди, впевнений, що вони будуть більш згуртовані та здатні внести потрібні країні зміни", - наголосив він.

 На його переконання, це важливо задля неповторення таких злочинів у майбутньому.  Він зауважив, що безкарність організаторів злочинів проти українців призвела до того, що сьогодні ці злочини повторюються - на Донбасі з'являються нові концтабори, люди в цьому регіоні, як й у тридцятих роках, потерпають від  голоду.

"Відповідь на питання, хто нас знищував, важлива сьогодні  для всієї України та світового співтовариства. Це питання національної безпеки країни", - наголосив Наливайченко.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України