Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ знешкодила диверсійно-розвідувальну групу "ДНР", до складу якої входили громадяни РФ
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 листопада 2014

 

 

 

Контррозвідка Служби безпеки України у взаємодії з військовослужбовцями Збройних Сил України затримала диверсантів, які вчинили напад на один з блокпостів українських військових у Донецькій області.

Встановлено, що група  мала завдання провести розвідку блокпостів ЗСУ у Тельманівському  районі Донецької області та здійснити корегування вогню артилерії бойовиків.

 Крім того, група мала наказ захопити українського військовослужбовця та отримати елементи військової форми Збройних Сил України (шеврони, емблеми, погони).

До складу диверсійно-розвідувальної групи 1-ї Слов’янської бригади так званої «ДНР» входило два громадянина України, один з яких при собі мав посвідчення   «розвідника-наводчика в/ч 08801 міністерства оборони «ДНР»». Також до її складу входило двоє громадян Російської Федерації – мешканці російських міст Вороніж та Липецьк.

У ході бою з військовослужбовцями ЗСУ три бойовики отримали поранення різного роду важкості та були затримані. Один російський найманець загинув.

Тривають слідчо-оперативні дії.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України