Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала громадянина РФ, який прибув в Україну з метою вчинення диверсій (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
16 листопада 2014

 

 

 

 

 

 

 

Контррозвідка СБ України спільно з ДПСУ та керівництвом полку «Азов» 13 листопада ц.р. затримала  громадянина Російської Федерації Дмитра Рассєйкіна, 1987 р.н., уродженця Курської області, мешканця Мурманської області, члена неонацистської організації «Реструкт», який був завербований ФСБ РФ з метою проникнення до добровольчого полку МВС України «Азов».

За завданням російських спецслужб зловмисник 13 листопада ц.р. намагався проникнути на територію України з Республіки Білорусь. При ньому було виявлено посвідчення вибухотехніка та комплектуючі, за допомогою яких можна виготовити засоби дистанційного керування вибуховими речовинами.

Диверсант зізнався, що відповідно до відпрацьованого ФСБ РФ завдання, він повинен був увійти до складу полку «Азов» під виглядом особи, яку переслідують за антиросійські погляди.

Зі слів затриманого, він мав здійснити замахи з використанням вибухівки на керівництво та особовий склад добровольчого підрозділу. Крім того, перед ним ставилось завдання щодо отримання розвідувальної інформації про діяльність «Азова», запланованих операцій тощо.

Рассєйкін повідомив, що як мотиви вербування спецслужби РФ  використовували брехливі відомості щодо звірств «бандерівців» та «фашистів», яких необхідно знищувати.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

Відео: http://youtu.be/nqyuxHbHUp0

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України