Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Донецькій області СБУ затримала інформатора терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 листопада 2014

Співробітники СБУ затримали 41-річного громадянина України, мешканця Донеччини з позивним «Радуга», який своїми злочинними діями сприяв терористичним організаціям на сході України.

Затриманий зізнався, що у квітні ц.р. брав участь у блокуванні військових складів з озброєнням ЗС України, розташованих у м. Артемівськ Донецької області, та в організації незаконного референдуму.

Встановлено, що зловмисник був завербований ватажком терористів Ігорем Гіркіним («Стрєлком») у травні ц.р. «Радуга» отримав від терористів завдання збирати та передавати бойовикам дані про дислокацію та переміщення підрозділів ЗС України. Зібрані дані він передавав бойовику незаконного збройного формування «СМЕРШ», керівнику так званої військової поліції «ДНР» на прізвисько «Нос».

У серпні ц.р. «Нос» організував зустріч «Радуги» зі співробітниками ФСБ біля російського кордону, під час якої вони обмінялися розвідувальною інформацією щодо українських військових, задіяних у АТО. У подальшому обмін інформацією відбувався через мережу Інтернет.

СБУ затримала зловмисника у його помешканні.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України