Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Заява СБУ щодо псевдовиборів 2 листопада на Донбасі (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
1 листопада 2014

Шановні українські громадяни, мешканці Донецької та Луганської областей!

Служба безпеки України застерігає вас щодо участі у псевдовиборах 2 листопада ц.р.

За оперативною інформацією СБУ бойовики і окупанти Донбасу готують провокації на дільницях та в місцях скупчення людей, для того, щоб потім покласти відповідальність за це на українську владу.

Наголошуємо, що ані Служба безпеки України, ані інші українські силові структури 2 листопада, як і завжди, не застосовуватимуть жодних силових дій щодо своїх громадян – мирних мешканців Донеччини та Луганщини.

Разом з тим, спостерігається зростання активності бойовиків та російських підрозділів.

На техніку наносяться написи та маркування Нацгвардії та Збройних Сил України. Бойовики перевдягаються у форму українських військових.

Бандформування замовили пошиття та вже отримали більше 5 тисяч одиниць одностроїв бійців Нацгвардії. На Донбас прибувають російські журналісти. Хочемо попередити - самі вибори нелегітимні, а участь у них небезпечна для життя.

Ці псевдовибори не матимуть нічого спільного з вільним волевиявленням громадян. Сфальшовані результати вже пораховано, а ви для організаторів є лише статистами і масовкою.

Будьте мудрими і пильними, дорогі донеччани і луганчани. Псевдовибори 2 листопада не для вас, а проти вас!

Прес-центр СБ України

 

Відео: http://youtu.be/nSSKG5pgGn0


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України